Doradztwo podatkowe Zielona Góra

Przedsiębiorcom z Zielonej Góry i całego województwa lubuskiego, podobnie jak klientom indywidualnym nasza kancelaria pragnie zaoferować pełne wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego. Mając na względzie, jak zawiłe jest prawo podatkowe i jak wiele obowiązków ciąży na podatniku, warto zapewnić sobie cenne wsparcie, jakie obecnie bez wątpienia stanowi doświadczony prawnik lub doradca podatkowy.

Prawnik podatkowy Zielona Góra

Trudno o inną niż twierdząca odpowiedź na pytanie, czy Państwa firmie potrzebny jest adwokat podatkowy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w Polsce podatnik osobiście zobowiązany jest do stosowania zasad prawa podatkowego, co w praktyce wymaga doskonałej znajomości zmieniających się z dużą częstotliwością ustaw i rozporządzeń.

Konsekwencje uchybień na tej płaszczyźnie mogą być bardzo dotkliwe. Dlatego, zamiast narażać się na błędy przy obliczaniu zaliczek na podatek dochodowy, rozliczaniu podatku od towarów i usług czy ewidencjonowania kosztów podatkowych, znacznie rozsądniej i wygodniej jest korzystać z wiedzy, doświadczenia oraz wsparcia ekspertów.

Adwokat podatkowy Zielona Góra

Prowadzona przeze mnie Kancelaria Prawno-Podatkowa oferuje pełen zakres usług, jeśli chodzi o prawo podatkowe. Współpraca obejmuje m.in.:

  • udzielanie porad prawnych oraz sporządzanie opinii prawnych,
  • przygotowywanie wniosków o interpretację przepisów podatkowych,
  • reprezentowanie klientów przed sądami oraz organami administracji skarbowej,

a także wiele dodatkowych form wsparcia, dopasowanych do konkretnej formy opodatkowania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Profesjonalny radca prawny podatkowy lub adwokat rozwieje Państwa wątpliwości dotyczące terminologii, a także wyjaśni działania związane ze sporządzaniem deklaracji, zeznań podatkowych oraz pism do organów skarbowych.

Doradztwo podatkowe to gwarancja bezpiecznego rozwoju firmy

Wśród wielu obszarów, w jakich nieocenioną pomocą dla przedsiębiorstwa może okazać się radca prawny podatki odgrywają szczególną rolę. Dzięki doskonałej znajomości przepisów doradca podatkowy lub prawnik daje gwarancje wyboru optymalnego sposobu opodatkowania, bezpośrednio wpływającego na dynamikę rozwoju firmy. Jednocześnie, przedsiębiorca wraz ze swoimi pracownikami mogą zaoszczędzić cenny czas i skupić się na strategicznych działaniach firmy, kwestie interpretowania prawa podatkowego pozostawiając doświadczonemu specjaliście.

Jeżeli:
  • poszukują Państwo wsparcia, które pomoże odnaleźć się w skomplikowanym świecie przepisów,
  • potrzebują pomocy ze strony rzetelnego i doświadczonego doradcy podatkowego,
  • pragną powierzyć sprawy podatkowe zaufanemu ekspertowi,
  • szukają sposobu na optymalizację wydatków w firmie,
  • chcą zyskać przewagę nad konkurencją,
serdecznie zachęcam do kontaktu. Jako prawnik podatkowy zapraszam do współpracy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa z Zielonej Góry i całego województwa lubuskiego. Gwarantuję wsparcie w sprawach podatkowych, codziennym funkcjonowaniu firmy, a także w trakcie postępowań, audytów i wdrażania zaleceń pokontrolnych.


Nasza kancelaria

Siedziba

Plac Pocztowy 7/3, 65-305 Zielona Góra

Telefon

690 600 570

E-mail

kancelaria@pietak.pl

Godziny pracy kancelarii

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00
(po wcześniejszym umówieniu terminu)
Sobota: możliwość spotkania
wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu


Formularz kontaktowy

.