Image

Kancelaria Prawna Zielona Góra

.

O kancelarii

Specjalizuję się w sprawach cywilnych, majątkowych, rodzinnych, gospodarczych, administracyjnych oraz podatkowych. Prowadzę również sprawy z zakresu prawa pracy, prawa upadłościowego oraz prawa karnego. Zajmuję się również kompleksowym przygotowywaniem dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych.
Ukończyłam m.in. studia magisterskie na kierunku Prawo Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu Negocjacji i mediacji oraz Rachunkowości. Posiadam tytuł LL.M. in Business Law oraz Doctor of Business Administration. Jestem certyfikowanym przez DEKRA Certification Polska specjalistą z zakresu ochrony danych osobowych, a także autorką kilkudziesięciu publikacji o tematyce prawnej wydawanych m.in. przez Wolters Kluwer Polska. Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.
W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdej sprawy i każdego Klienta. Staram się zapewnić wsparcie we wszystkich aspektach prowadzonych przez Nich działalności. W obecnych dynamicznych czasach, sama znajomosć przepisów prawa jest niewystarczająca. Możliwość zaproponowania odpowiednich rozwiązań prawnych wymaga nie tylko znajomości przepisów, ale również zrozumienia specyfiki procesów biznesowych oraz umiejętności identyfikacji ryzyk z nimi związanych.

Kancelaria stale współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami takimi jak notariusze, księgowi, biegli rewidenci, tłumacze przysięgli czy rzecznicy patentowi.
Image

Nasza siedziba

Kamienica przy Placu Pocztowym 7, w której mieści się siedziba naszej kancelarii, jest jednym z najlepiej zachowanych przykładów architektury wczesnego modernizmu w Zielonej Górze.
Budynek został zaprojektowany w 1929 r. przez przedsiębiorcę budowlanego Carla Mühle, który pozostawił po sobie również wiele innych perełek architektury na mapie przedwojennej Zielonej Góry, z których wiele - tak jak kamienica przy Placu Pocztowym 7 - przetrwało do dziś.
Bezpośrednio po wybudowaniu, na parterze kamienicy znajdowała się modna w ówczesnym Grünbergu (dawna nazwa Zielonej Góry) kawiarnia Moka Efti.

Zdjęcie kamiennicy, w której mieści się kancelaria (ok. 1935 r.):
...  

Kancelaria Prawna Zielona Góra

Województwo lubuskie to region, w którym coraz szersze grono mieszkańców poszukuje pomocy prawnej. Nasza kancelaria adwokacka z Zielonej Góry udziela wsparcia osobom prywatnym, dużym przedsiębiorstwom, firmom z sektora MŚP oraz podmiotom instytucjonalnym. Znajdujemy skuteczne rozwiązania złożonych problemów prawnych. Oferujemy jasne, dokładne i terminowe porady, dzięki którym nasi klienci mogą podejmować właściwe decyzje.

Duże doświadczenie oraz efektywna praktyka umożliwia nam elastyczne podchodzenie do każdej sprawy. Zawsze najpierw wysłuchujemy klienta i dokładnie analizujemy jego problem. Przeglądamy dostarczone dokumenty, zadajemy dodatkowe pytania, a także konsultujemy się ze specjalistami z innych dziedzin. Wnikliwość to cecha, za którą nasza kancelaria prawna jest szczególnie ceniona wśród klientów. Kolejnym krokiem jest zazwyczaj przedstawienie klientowi możliwych działań oraz omówienie wszystkich zalet i wad proponowanych rozwiązań. Dbamy o to, by konsekwencje podejmowanych kroków nie budziły żadnych wątpliwości.

Czytaj więcej

Skuteczna kancelaria adwokacka z Zielonej Góry

Jeśli dany problem prawny wymaga postępowania, które toczyć się będzie przed wymiarem sprawiedliwości, przygotujemy Państwa na wszystko, co może zdarzyć się w sądzie. Zaproponujemy także profesjonalną reprezentację, dzięki której zmaksymalizują Państwo swoje szanse na zakończenie sprawy powodzeniem i ograniczą niepotrzebny stres.

Nasza pomoc prawna kierowania jest nie tylko do osób prywatnych. Często wspieramy również przedsiębiorców. Pomagamy firmom działać proaktywnie, wzmacniać fundamenty organizacji, przeprowadzać strategiczne transakcje, przygotowywać umowy oraz eliminować ryzyko prawne. Udzielamy jednorazowych porad lub oferujemy stałą współpracę, dzięki której dane przedsiębiorstwo nie musi organizować własnego działu prawnego. Dążymy do tego, by biznes był bardziej opłacalny, odporny na kryzysy, zdolny do korzystania z pojawiających się okazji, a także lepiej przygotowany do współpracy lub konkurowania z innymi podmiotami.

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, w którym znajdą Państwo specjalistów, zajmujących się od wielu lat zagadnieniami związanymi z prawem gospodarczym. Prowadzenie spraw przed sądami wszystkich instancji lub organami administracji publicznej, przygotowywanie dokumentów, szacowanie ryzyka czy dochodzenie wierzytelności to tylko kilka z obszarów, w których możemy zaproponować skuteczne wsparcie.

Niezawodna pomoc prawna Zielona góra i całe województwo lubuskie

Wierzymy, że kompleksowe, otwarte oraz innowacyjne podejście do aktualnych problemów prawnych pozwala szybko wybierać efektywne rozwiązania w nawet najbardziej skomplikowanych sprawach. Jeśli potrzebna Państwu dobra kancelaria prawna Zielona Góra to miasto, w którym możemy umówić się na konsultacje. Podczas spotkania przedstawimy wszystkie zasady współpracy. Zadbamy o to, by zaproponowana Państwu pomoc prawna w pełni odpowiadała oczekiwaniom oraz prowadziła do podejmowania właściwych decyzji i zapewniała satysfakcjonujące rezultaty.