Image

O kancelarii

.

Kancelaria Prawno-Podatkowa

Specjalizuję się w sprawach cywilnych, majątkowych, rodzinnych, gospodarczych, administracyjnych oraz podatkowych. Prowadzę również sprawy z zakresu prawa pracy, prawa upadłościowego oraz prawa karnego. Zajmuję się również kompleksowym przygotowywaniem dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych.
Ukończyłam m.in. studia magisterskie na kierunku Prawo Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu Negocjacji i mediacji oraz Rachunkowości. Posiadam tytuł LL.M. in Business Law oraz Doctor of Business Administration. Jestem certyfikowanym przez DEKRA Certification Polska specjalistą z zakresu ochrony danych osobowych, a także autorką kilkudziesięciu publikacji o tematyce prawnej wydawanych m.in. przez Wolters Kluwer Polska. Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.
W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdej sprawy i każdego Klienta. Staram się zapewnić wsparcie we wszystkich aspektach prowadzonych przez Nich działalności. W obecnych dynamicznych czasach, sama znajomosć przepisów prawa jest niewystarczająca. Możliwość zaproponowania odpowiednich rozwiązań prawnych wymaga nie tylko znajomości przepisów, ale również zrozumienia specyfiki procesów biznesowych oraz umiejętności identyfikacji ryzyk z nimi związanych.

Kancelaria stale współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami takimi jak notariusze, księgowi, biegli rewidenci, tłumacze przysięgli czy rzecznicy patentowi.
Image

Nasza siedziba

Kamienica przy Placu Pocztowym 7, w której mieści się siedziba naszej kancelarii, jest jednym z najlepiej zachowanych przykładów architektury wczesnego modernizmu w Zielonej Górze.
Budynek został zaprojektowany w 1929 r. przez przedsiębiorcę budowlanego Carla Mühle, który pozostawił po sobie również wiele innych perełek architektury na mapie przedwojennej Zielonej Góry, z których wiele - tak jak kamienica przy Placu Pocztowym 7 - przetrwało do dziś.
Bezpośrednio po wybudowaniu, na parterze kamienicy znajdowała się modna w ówczesnym Grünbergu (dawna nazwa Zielonej Góry) kawiarnia Moka Efti.

Zdjęcie kamiennicy, w której mieści się kancelaria (ok. 1935 r.):
...