Odszkodowania Zielona Góra

Kancelaria Prawno-Podatkowa Agnieszka Piętak oferuje kompleksowe wsparcie oraz pomoc w sprawach o odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe, rekompensaty za błędy w sztuce lekarskiej, jak również dla posiadaczy kredytów we frankach szwajcarskich. Kompetentny adwokat do spraw odszkodowań to gwarancja maksymalnej ochrony interesów strony poszkodowanej w sporze prawnym z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Prawnik od odszkodowań Zielona Góra

Sprawy o odszkodowania toczone są na gruncie prawa cywilnego. Strona poszkodowana w wypadku, na skutek błędu lekarskiego lub przez bezprawne zapisy w umowach może ubiegać się o wypłatę zadośćuczynienia zgodnie z warunkami polisy ubezpieczeniowej. Jeśli:

  • otrzymali Państwo zaniżone odszkodowanie,
  • towarzystwo ubezpieczeniowe całkowicie odmówiło wypłaty,
  • posiadają Państwo dokumentację powstałej szkody lub wypadku,

z przyjemnością zajmę się ochroną Państwa interesów jako prawnik od odszkodowań działający na terenie Zielonej Góry oraz całego województwa lubuskiego.

Odszkodowania komunikacyjne Zielona Góra

Każdego roku w Polsce dochodzi do kilkudziesięciu tysięcy wypadków drogowych, w których tysiące ludzi ginie lub ponosi uszczerbek na zdrowiu. Za każdą z takich sytuacji stoi ludzkie cierpienie, a nierzadko również konieczność wieloletniego, kosztownego leczenia lub rehabilitacji. W zakresie obsługi spraw o odszkodowania komunikacyjne oferuje pomoc na każdym etapie postępowania – od zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela, aż po walkę o uzyskanie sprawiedliwej rekompensaty.

Jako prawnik od wypadków komunikacyjnych angażuję się w sprawy dotyczące zarówno odmowy udzielenia odszkodowania z OC i AC, jak i ich wypłaty w zaniżonej kwocie. Moja kancelaria do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, dlatego mogą Państwo liczyć na pełne zrozumienie oraz szczegółowe zapoznanie się z danym problemem.

Odszkodowania powypadkowe Zielona Góra

Pomagamy również osobom poszkodowanym na skutek wypadków przy pracy, prowadzeniu działalności rolniczej oraz innych nieszczęśliwych zdarzeń. Jeśli ubezpieczyciel wypłacił Państwu zbyt niskie zadośćuczynienie lub całkowicie odmówił rekompensaty za poniesioną szkodę, nasza kancelaria zapewni wsparcie oraz pomoc.

Odszkodowania za błędy w sztuce lekarskiej

Oferuję kompleksową pomoc nie tylko jako prawnik od ubezpieczeń komunikacyjnych i powypadkowych. Obszarem, w którym moja kancelaria wspiera klientów z Zielonej Góry oraz województwa lubuskiego, są również odszkodowania za popełnione błędy medyczne. Sytuacje, w których służymy naszą profesjonalną pomocą, dotyczą m.in.:

  • niewłaściwie postawionej diagnozy,
  • błędów popełnionych w trakcie wykonywania zabiegu,
  • wyboru nieodpowiedniego leku, implantu lub formy terapii.

W każdym z wymienionych powyżej przypadków gwarantujemy szczegółowe rozpatrzenie sprawy, pozwalające na wypracowanie optymalnej strategii walki o sprawiedliwą rekompensatę.

Frankowicze pomoc prawna i odszkodowania

W ostatnich latach sporą popularnością cieszą się kancelarie dla frankowiczów, wspierające posiadaczy kredytów we frankach w sporach o zadośćuczynienie ze strony instytucji finansowych. Również nasza kancelaria wyspecjalizowała się w świadczeniu tego rodzaju usług. Jeśli mają Państwo (lub mieli) kredyt w tej walucie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Na podstawie analizy stanu faktycznego oraz dokumentacji ocenimy szansę na obniżenie rat lub zwrot nadpłaconego kapitału w przypadku zastosowania przez bank klauzuli waloryzacyjnej.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania – Zielona Góra

Wiedza, indywidualne podejście do każdej sprawy oraz dokładne rozpoznanie potrzeb klienta, to moje największe atuty. Jako doświadczony prawnik od ubezpieczeń gwarantuję Państwu pełne wsparcie w sporach, w których obywatel nierzadko musi mierzyć się ze znacznie silniejszą, doskonale zorganizowaną machiną prawną. Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Nasza kancelaria

Siedziba

Plac Pocztowy 7/3, 65-305 Zielona Góra

Telefon

690 600 570

E-mail

kancelaria@pietak.pl

Godziny pracy kancelarii

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00
(po wcześniejszym umówieniu terminu)
Sobota: możliwość spotkania
wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu


Formularz kontaktowy

.